Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BIRGITTE SÖNDERGAARD (född 1957), "Farligt nära", signerad, olja på duk, ca 55x46 cm
PROVENIENS: Inköpt 3 april 2008 på Utställningssalongen på Karlavägen, Stockholm.
617794
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här