Birgitte Söndergaard olja på duk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

BIRGITTE SÖNDERGAARD (född 1957), "Farligt nära", signerad, olja på duk, ca 55x46 cm

PROVENIENS: Inköpt 3 april 2008 på Utställningssalongen på Karlavägen, Stockholm.

617794

2019-03-01