Dockskåpsdockor

Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor
Dockskåpsdockor

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅPSDOCKOR, 6 st, omkring 1900, huvudsak helt i bisqvi, längd ca 6-20 cm, ett antal lösa plagg medföljer

Diverse skador och lagningar

617799

2019-02-25