EM-Bordet

EM-Bordet
EM-Bordet
EM-Bordet
EM-Bordet
EM-Bordet
EM-Bordet
EM-Bordet
EM-Bordet
EM-Bordet
EM-Bordet
EM-Bordet
EM-Bordet

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD / MATBORD, 1960-tal, "EM-Bordet", Emmaboda Möbelfabrik, skiva fanérad i pallisander, benställning i bok, soffbordets mått höjd ca 57 (71), 116x56 (108) cm

Bruksslitage

617845

2019-02-25