Carl Malmsten Släden Tema Möbeldesign
2019-02-26
617852
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Släden", satsbord, 3 dlr., körsbär samt valnöt, brännmärkt, höjd ca 56, 70x41 cm
Slitage, repor