Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISA LARSON, "Beata" ur "ABC-flickor", Gustavsberg stengods, delvis glaserad, formgivningsår 1958, bemålad märkt Gustavsberg Beata L.L, längd ca 19,5 cm
Glasyrnagg och krackelering
617864
2019-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här