Lisa Larson figurin Beata

Lisa Larson figurin Beata
Lisa Larson figurin Beata
Lisa Larson figurin Beata
Lisa Larson figurin Beata
Lisa Larson figurin Beata
Lisa Larson figurin Beata
Lisa Larson figurin Beata
Lisa Larson figurin Beata
Lisa Larson figurin Beata
Lisa Larson figurin Beata

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, "Beata" ur "ABC-flickor", Gustavsberg stengods, delvis glaserad, formgivningsår 1958, bemålad märkt Gustavsberg Beata L.L, längd ca 19,5 cm

Glasyrnagg och krackelering

617864

2019-02-25