Jockum Nordström litografi

Jockum Nordström litografi
Jockum Nordström litografi
Jockum Nordström litografi
Jockum Nordström litografi

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): Komposition med människor, hus och insekter, signerad och daterad 2008 samt numrerad 3/50, litografi, ca 57x80 cm

617869

2019-02-26