Matgafflar silver modell gammal fransk

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATGAFFLAR, 10 st, silver, model "gammal fransk", stämplad Mattias Helén Västervik 1848, längd 21 cm, vikt 665 g

Slitage

617871

2019-02-25