Bordsspegel

Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel
Bordsspegel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor, förgylld, höjd ca 77 cm

Slitage, bortfall, senare förgyllning

617915

2019-02-26