Britt Inger Persson skulptur
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRITT INGER PERSSON (född 1938), skulptur, stengods, huvud med fem ansikten, signerad BIPERSSON, höjd ca 30 cm
För konditionsrapport kontakta bertil.carlsson@auktionsverket.se
Lagning, kantnagg
617918
2019-03-10