Britt Inger Persson skulptur

Britt Inger Persson skulptur
Britt Inger Persson skulptur
Britt Inger Persson skulptur
Britt Inger Persson skulptur
Britt Inger Persson skulptur
Britt Inger Persson skulptur
Britt Inger Persson skulptur
Britt Inger Persson skulptur
Britt Inger Persson skulptur
Britt Inger Persson skulptur

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRITT INGER PERSSON (född 1938), skulptur, stengods, huvud med fem ansikten, signerad BIPERSSON, höjd ca 30 cm

För konditionsrapport kontakta bertil.carlsson@auktionsverket.se

Lagning, kantnagg

617918

2019-03-10