Sideboard Art Deco
Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
SIDEBOARD, Art Deco, fanerat i alm, 3 lådor och 2 dörrar, rundad form, dragknoppar i förnicklad mässing, 1930-40-tal, nycklar saknas, höjd 60, 180 x 35 cm
Bruksslitage, repor och märken, nycklar saknas
617919
2019-02-26