Helmut Newton offsetlito
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HELMUT NEWTON (1920-2004): "Fashion photograph Paris 1976", signerad med blyerts, ur sviten "Special Collection", 07/24, offsetlitografi, bladmått ca 40,5x27,5 cm
Mindre limrester vid kant
617925
2019-02-26