Helmut Newton Special Collection
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HELMUT NEWTON (1920-2004): "In my apartment, Paris 1978", signerad med blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, numrerad 15/24, bladets mått ca 40,5 x27,5 cm
Smärre slitage, löst blad
617937
2019-02-26