Helmut Newton Special Collection

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELMUT NEWTON (1920-2004): "In my apartment, Paris 1978", signerad med blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, numrerad 15/24, bladets mått ca 40,5 x27,5 cm

Smärre slitage, löst blad

617937

2019-02-26