Tillbaka till katalog
Chopard herrarmbandsur i 18 k
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Beskrivning
CHOPARD, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, safirglas, datum, läderarmband med spänne i gulddoulé, diameter 30 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
617938
Datum:
2019-02-26