Helmut Newton offsetlito

Helmut Newton offsetlito
Helmut Newton offsetlito
Helmut Newton offsetlito
Helmut Newton offsetlito
Helmut Newton offsetlito
Helmut Newton offsetlito

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HELMUT NEWTON(1920-2004): "Capri at night 1977", signerad med blyerts, ur sviten Special Collection, offsetlitografi, numrerad 13/24, bladets mått ca 40,5x27,5 cm

Limrester vid ena kanten, något gulnat

617939

2019-02-26