Cornelis Johannes Van Hulstyn oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CORNELIS JOHANNES VAN HULSTYN (1811-1879): Blomsterstilleben, signerad C Hulstÿn, olja på pannå, 37,5 x 29,5 cm

617946

2019-03-10