Cornelis Johannes Van Hulstyn oljemålning
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CORNELIS JOHANNES VAN HULSTYN (1811-1879): Blomsterstilleben, signerad C Hulstÿn, olja på pannå, 37,5 x 29,5 cm
617946
2019-03-10