Hans J. Wegner skrivbord Tema Möbeldesign
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HANS J WEGNER, skrivbord, för Andreas Tuck, modell "AT-305", fanérat i teak, benställning samt lådfronter i ek, brännmärkt Tuck/Wegner, klaffar á 48 cm, höjd ca 72, 136x76 cm
Slitage, repor, märken
617950
2019-02-26