Hans J. Wegner skrivbord Tema Möbeldesign

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HANS J WEGNER, skrivbord, för Andreas Tuck, modell "AT-305", fanérat i teak, benställning samt lådfronter i ek, brännmärkt Tuck/Wegner, klaffar á 48 cm, höjd ca 72, 136x76 cm

Slitage, repor, märken

617950

2019-02-26