Skrivbordstol 1930-tal

Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal
Skrivbordstol 1930-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1930-TAL, funkis, stomme i ek, snurrbar, höj- och sänkbar

Proveniens: KungligaTekniska Högskolan

Senare klädsel, slitage, repor, märken

617966

2019-02-26