Gerhard Nordström oljemålning

Gerhard Nordström oljemålning
Gerhard Nordström oljemålning
Gerhard Nordström oljemålning
Gerhard Nordström oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERHARD NORDSTRÖM (född 1925): Landskap, a tergo signerad "Skiss av Gerhard Nordström", olja på papper, ca 26x34,5 cm

Reva samt skadat hörn på pappret, bucklor. Arket uppfodrat på papp.

617973

2019-03-01