Gerhard Nordström oljemålning
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GERHARD NORDSTRÖM (född 1925): Landskap, a tergo signerad "Skiss av Gerhard Nordström", olja på papper, ca 26x34,5 cm
Reva samt skadat hörn på pappret, bucklor. Arket uppfodrat på papp.
617973
2019-03-01