Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHARLES ROSSITER (England, 1827-1890) tillskriven: Interiörscen med mor, barn och man i riddarrustning, osignerad, olja på duk, ca 18,5x23,5 cm
Krackeleringar, ramskador
617993
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här