Charles Rossiter oljemålning

Charles Rossiter oljemålning
Charles Rossiter oljemålning
Charles Rossiter oljemålning
Charles Rossiter oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES ROSSITER (England, 1827-1890) tillskriven: Interiörscen med mor, barn och man i riddarrustning, osignerad, olja på duk, ca 18,5x23,5 cm

Krackeleringar, ramskador

617993

2019-03-01