Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, 1900-talets första hälft, 69 delar, troligen Elis Berg, fasettslipat ben, graverad dekor i form av bladslinga, bestående av: 12 vinglas, 12 ölglas, 11 selterglas, 11 starkvinsglas, 12 likörglas, 8+3 snapsglas

Enstaka nagg

618000

2019-03-05