Glasservis
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS, 1900-talets första hälft, 69 delar, troligen Elis Berg, fasettslipat ben, graverad dekor i form av bladslinga, bestående av: 12 vinglas, 12 ölglas, 11 selterglas, 11 starkvinsglas, 12 likörglas, 8+3 snapsglas
Enstaka nagg
618000
2019-03-05