Ljuskrona empirestil

Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil
Ljuskrona empirestil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, empierstil, med 6 st ljusarmar, stomme i förgylld mässing, behängd med olikslipade prismor, elektrifierad, höjd ca 90, diameter 55 cm

618007

2019-02-26