Vilhelm Behm oljemålning

Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning
Vilhelm Behm oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VILHELM BEHM (1859-1934): Strandvy, signerad och otydligt daterad, olja på duk, ca 20x30 cm

Krackelerad, mindre hål

618010

2019-02-26