Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VILHELM BEHM (1859-1934): Strandvy, signerad och otydligt daterad, olja på duk, ca 20x30 cm
Krackelerad, mindre hål
618010
2019-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här