Vladimir Beck glasmålning

Vladimir Beck glasmålning
Vladimir Beck glasmålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VLADIMIR BECK (född 1943): Mona-Lisa och historiska män, signerad Beck, 18/36, färglitografi, ca 42x48 cm

618026

2019-02-26