Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VLADIMIR BECK (född 1943): "Betraktande", signerad och numrerad 18/36, EA-upplaga, färglitografi, ca 40x50 cm
Ej examinerad ur ramen
618027
2019-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här