Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BESTICK, 24 dlr., silver, GAB och , Stockholm 1900-talets mitt,, modell "Svensk rund", bestående av fiskbestick 6 gafflar, 6 knivar samt 12 kaffeskedar, längd mellan ca 11-21 cm, vikt ca 670 g

Bruksslitage

618035

2019-02-26