Bestick silver
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BESTICK, 24 dlr., silver, GAB och , Stockholm 1900-talets mitt,, modell "Svensk rund", bestående av fiskbestick 6 gafflar, 6 knivar samt 12 kaffeskedar, längd mellan ca 11-21 cm, vikt ca 670 g
Bruksslitage
618035
2019-02-26