Marcel Genay litografi

Marcel Genay litografi
Marcel Genay litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARCEL GENAY (född 1929): "Cote d´Azur", signerad Marcel Genay, numrerad 13/40 cm, färglitografi, bildmått ca 35x34 cm

Ej examinerad ur ramen

618055

2019-02-26