Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, omkring sekelskiftet 1900, jugend, med uppsvängda hänklar, höjd ca 23-26 cm
Slitage, stötskador
618056
2019-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här