Vettar trä
2019-02-26
618059
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VETTAR, 2 st., trä, 1900-talets andra hälft, föreställande storskrake, polykromt bemålade, längd ca 39 cm
Smärre slitage