Slagbord
2019-02-26
618062
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1700-/1800-tal, furu, brunmålat, höjd ca 70, 208(34+87x2)x91 cm
Senare bemålad, bruksslitage, lagningar