John Philp Hellberg fartygsporträtt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN PHILIP HELLBERG (1893-?), fartygsporträtt föreställande "HMS Neotsfield", signerad J. Ph. Hellberg, olja på pannå, ca 40x58

618067

2019-04-14