Torsten Fridh oljemålning

Torsten Fridh oljemålning
Torsten Fridh oljemålning
Torsten Fridh oljemålning
Torsten Fridh oljemålning
Torsten Fridh oljemålning
Torsten Fridh oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORSTEN FRIDH (1914-2014): "Runda sjön", signerad och daterad Fridh -43, olja på pannå, ca 34x67 cm

Fläckar

618070

2019-02-27