Schuco leksaksbilar

Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar
Schuco leksaksbilar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHUCO, leksaksbilar, 1900-talets andra hälft, modell 1225, 1228, samt. 2095, samtliga producerade i Västtyskland, litograferad och bemålad plåt, längd 17-22 cm

Bruksslitage, 2095:an med skadad vindruta, 1228:an i orginalemballage samt. med skadad sufflett, 1225:an med saknad förarruta

618095

2019-02-26