Schuco leksaksbilar
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHUCO, leksaksbilar, 1900-talets andra hälft, modell 1225, 1228, samt. 2095, samtliga producerade i Västtyskland, litograferad och bemålad plåt, längd 17-22 cm
Bruksslitage, 2095:an med skadad vindruta, 1228:an i orginalemballage samt. med skadad sufflett, 1225:an med saknad förarruta
618095
2019-02-26