Matbord Edsbyverken

Matbord Edsbyverken
Matbord Edsbyverken
Matbord Edsbyverken
Matbord Edsbyverken
Matbord Edsbyverken
Matbord Edsbyverken
Matbord Edsbyverken
Matbord Edsbyverken

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1950-/60-tal, Edsbyverken, stomme fanérad i teak, med 2 utragsskivor undertill, brännmärkt, höjd ca 74 cm, skivans mått ca 110x80 cm, utdragsskivoras längd ca 40 cm

Bruksslitage, fläckar och märken förekommer på skivan

618102

2019-02-26