Michel Fingesten etsning
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MICHEL FINGESTEN (Österrike, 1884-1943): (3) Erotiska figurscener, signerade Fingersten, stämpel a tergo "Michel Finge sten (Austria 1884-1943), Putanesca Originale Su Rame Pointe Seche Kupferstich Copper-Engraving Kopergravure", kolorerad torrnål, bladmått ca 35x25 cm, oramade
Gulnade
618105
2019-02-26