Michel Fingesten etsning

Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning
Michel Fingesten etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICHEL FINGESTEN (Österrike, 1884-1943): (3) Erotiska figurscener, signerade Fingersten, stämpel a tergo "Michel Finge sten (Austria 1884-1943), Putanesca Originale Su Rame Pointe Seche Kupferstich Copper-Engraving Kopergravure", kolorerad torrnål, bladmått ca 35x25 cm, oramade

Gulnade

618105

2019-02-26