Bertil Lybeck oljemålning

Bertil Lybeck oljemålning
Bertil Lybeck oljemålning
Bertil Lybeck oljemålning
Bertil Lybeck oljemålning
Bertil Lybeck oljemålning
Bertil Lybeck oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

BERTIL LYBECK (1887-1945): Stilleben, signerad och daterad Lybeck Paris 1925, olja pannå, 46x37 cm

Med dedikation Otto G Carlsund

618107

2019-02-26