Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
BERTIL LYBECK (1887-1945): Stilleben, signerad och daterad Lybeck Paris 1925, olja pannå, 46x37 cm
Med dedikation Otto G Carlsund
618107
2019-02-26