Klubbat för:
7 000 SEK
10 000 SEK
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): "Morning city, bleeding town", signerad, daterad och numrerad januari 17 1970, 7653/10000 Serie A, färgserigrafi, 83x54 cm
618110
2019-02-27