Friedensreich Hundertwasser färgserigrafi

Klubbat för:

7 000 SEK

10 000 SEK

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): "Morning city, bleeding town", signerad, daterad och numrerad januari 17 1970, 7653/10000 Serie A, färgserigrafi, 83x54 cm

618110

2019-02-27