Matsalsgrupp 1990-tal

Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal
Matsalsgrupp 1990-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAB, matsalsgrupp, 1990-tal, björk, inklusive bord och 6 stolar, bränmärkta ´´Stolab´´ och de flesta daterade 1996, sitser klädda i randig tyg, bordetshöjd ca 74, 160+50+50x100 cm, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, fläckar

618113

2019-02-26