Matsalsgrupp 1990-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STOLAB, matsalsgrupp, 1990-tal, björk, inklusive bord och 6 stolar, bränmärkta ´´Stolab´´ och de flesta daterade 1996, sitser klädda i randig tyg, bordetshöjd ca 74, 160+50+50x100 cm, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, fläckar
618113
2019-02-26