Matbord vit bemålat

Matbord vit bemålat
Matbord vit bemålat
Matbord vit bemålat
Matbord vit bemålat
Matbord vit bemålat
Matbord vit bemålat
Matbord vit bemålat
Matbord vit bemålat
Matbord vit bemålat
Matbord vit bemålat

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, stomme i vitlackerad MDF och trä, höjd ca 73, 120+47+47+47x120 cm, 3 iläggsskivor medföljer

Slitage, märken, repor, fläckar

618115

2019-02-26