Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1700-tal, rokoko, fanerat med bl.a. valnöt, höjd ca 124, 61x44 cm

Senare tassar, slagen dörr, fanerbortfall

618143

2019-02-27