Spegel swedish modern

Spegel swedish modern
Spegel swedish modern
Spegel swedish modern
Spegel swedish modern

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

SPEGEL, Swedish Modern, 1940-tal, organiskt formad ram av mahogny, höjd ca 72, längsta längd 53 cm

Smärre slitage

618148

2019-03-04