Färglitografi efter Georges Braque
2019-03-01
618149
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963): "Torero", signerad i plåten, färglitografi, dagermått ca 35x24,5 cm