Färglitografi efter Georges Braque

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963): "Torero", signerad i plåten, färglitografi, dagermått ca 35x24,5 cm

618149

2019-03-01