Bord 1800-talets slut
Valmis
2019-02-27
618155
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BORD, på pelarfot, Italien, 1800-talets slut, riklig dekor av intarsia av antikiserande scen, höjd ca 77, 90x58 cm
Slitage, blekt, sprickor, fanerresningar