Bord 1800-talets slut

Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut
Bord 1800-talets slut

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, på pelarfot, Italien, 1800-talets slut, riklig dekor av intarsia av antikiserande scen, höjd ca 77, 90x58 cm

Slitage, blekt, sprickor, fanerresningar

618155

2019-02-27