Hurtsar hylla Boije

Hurtsar hylla Boije
Hurtsar hylla Boije
Hurtsar hylla Boije
Hurtsar hylla Boije
Hurtsar hylla Boije
Hurtsar hylla Boije
Hurtsar hylla Boije
Hurtsar hylla Boije

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROR BOIJE, hurtsar, 2 st, hylla, Horreds Möbler, 1900-talets andra hälft, vitlackerade, höjd ca 83, 40x40 cm

Bruksslitage

618158

2019-02-27