Fällbord Karl Johan
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FÄLLBORD, Karl Johan, 1800-talets första hälft, tredelad centralfot, kvadratisk skiva fanerat i alrot, höjd ca 74, 89x88 cm
Kuntoraportti
Vågig skiva, slitage
618159
Päivämäärä:
2019-02-27