Gungstol Kalle Anka

Gungstol Kalle Anka
Gungstol Kalle Anka
Gungstol Kalle Anka
Gungstol Kalle Anka
Gungstol Kalle Anka
Gungstol Kalle Anka

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

GUNGSTOL, trä, 1900-talets mitt, dekor i form av Kalle Anka, polykromt bemålad, höjd ca 50, längd 63 cm

Slitage, delvis senare bemålad

618161

2019-02-27