Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
GUNGSTOL, trä, 1900-talets mitt, dekor i form av Kalle Anka, polykromt bemålad, höjd ca 50, längd 63 cm
Slitage, delvis senare bemålad
618161
2019-02-27